Yhteystiedot
Nurmijärven Taideyhdistys r.y.

Yhteydenottolomake

Yhteystiedot

Muistathan, että yhteystietojasi ei luovuteta ulkopuolisille.

Galleria avoinna sopimuksen mukaan      

Osoite: Punamullantie 12 A, 01900 Nurmijärvi

Sähköposti: taideyhdistys.nurmijarvi@gmail.com

Pankki: OP FI57 5300 1720 0475 74

Y-tunnus: 9905144-8

NuTa Hallitus 2017

Puheenjohtaja Vicky Maaranen   jäsenasiat ja tiedotus          044 5588 025  | vicky.maaranen@gmail.com

Varapuheenjohtaja Sari Stajevic-Teodosin                              041 5275 855  | sari@taidepysakki.com

Rahastonhoitaja Nico Ylä-Soininmäki  talousasiat                        040 2185 260  | n.ylasoininmaki@gmail.com

Sihteeri Tarja Rantala                                                                045 6136 811  I  tarja.rantala@tarinakoru.fi  

Näyttely- ja galleriavastaava  Suvi Forssen                          040 5190 047  I    suviforssen@gmail.com

Näyttely- ja galleriavastaava  Tarja Martiskainen                  040 9307 374 I    tarja.martiskainen@hotmail.com

Hallituksen jäsen Sirkku Saukonoja  

050 3237 391  I    sirkku.saukonoja@gmail.com

Hallituksen jäsen Liisa Ekosaari                                0505470725 | liisa.ekosaari@hotmail.com

Hallituksen jäsen Irmeli Styf 

0442545840 | artirmeli@gmail.com